Reklama
----
Mody po polsku dla Gothic II: NK PDF Drukuj Email
Wpisany przez Lord Michał VIII   
środa, 09 kwietnia 2008 14:10
Znajdujesz się w dziale modów w języku polskim dla drugiej części Gothica z dodatkiem Noc kruka. Znajdziesz  tu opisy tylko polskojęzycznych produkcji najróżniejszego pochodzenia. Aby wybrać interesującą Cię pozycję skorzystaj z menu o nazwie "Gothic II: NK PL" znajdującego się po prawej stronie ekranu.

Ów menu podzielone jest na następujące kategorie:
- pierwsza nie nazwana jest zbiorem modyfikacji opowiadających zupełnie nie związane z Gothic historie lub historie powiązane ale przedstawione oddzielnie od fabuły pierwotnej. np. Nightmare, VisiGothic, Diccuric.

- druga kategoria "dodatki" jest reprezentowana przez mody rozszerzające pierwotną fabułę Gothic. np. Mroczne Tajemnice, Golden Mod.

- trzecia kategoria "meshes&textures" to mody zmieniające tekstury bądź modele (albo jedno i drugie) albo zmieniające wizerunek bohatera (skinmods). np. Gandalf Skin, G2TexturesPack, Gothic: Star Wars.

- czwarta kategoria "patchemods" przedstawia mody będące łatkami lub wprowadzające zmiany głównie skryptowe takie jak lepsze wybalansowanie świata lub zmiana systemów w grze, ewentualnie dodanie kilka mało ważnych (nie znaczy nieciekawych) zadań. np. Zmod, LP-Balance.

- piąta "projekty" to opisy projektów, które nie doczekały się swoich oficjalnych wydań. Znajdziesz tu projekty nad którymi trwają prace oraz te które niestety zostały porzucone.
Życzę miłej i owocnej lektury, LMVIII
Poprawiony: niedziela, 21 września 2008 23:24
 

Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.